JEDEN ŽIVOT, JEDEN SVĚT

Nekompromisní

21.01.2015 20:33

Protože si poctivě zapisuju akorát tréninkový kalendář a nic jiného sem nějak nestíhám vkládat, (nasávám informace z ostatních blogů a článků), tak jsem se rozhodla přeci jen sepsat nějaké ty postřehy ze cvičení.

tumblr_mjjlv6gktm1ry1ep0o1_500_large.jpg

Objevila jsem u sebe docela zajímavou věc, a to nekompromisnost. Ať se děje, co se děje, tak já se prostě musím jít zničit. Možná je to hlavně tím, abych si mohla odškrtnout další den cvičení nebo je to prostě jen pro další propocené triko navíc, a nebo se prachsprostě ženu za menší a pevnější pneumatikou než mám teď. Někomu to možná může přijít k smíchu nebo si řekne, že jsem ženská bláznivá a moc kritická a kdesicosi, ale mě je to fuk, aby jste věděli :o) 

Nekompromisnost je vlastnost, s kterou se potýkám už docela dlouho a v různých oblastech. Ikdyž na druhou stranu občas si příjdu jako velkej lempl, kterej s kdečím začne a ani to nedokončí. Možná proto je potom tento kousek já o to víc důraznější a já jsem až nesmyslně puntíčkářská. Prostě je úterý, dítě spí a já vím, že na sebe konečně mohu navlíknout sportovní oděv, zapnout tu diktátorskou cvičitelku a začít se dřít. Teče ze mě jako z vola, ale ten pocit. Tomu pocitu se nic nevyrovná. Endorfin, adrenalin, kapičky potu, rudé tváře, ulepené vlasy, prokrvené končetiny a mě je hej. Spláchnu všechno příjemnou sprchou, naleju si sklenici vody a mohu jít náležitě odpočívat, což by se dle odborníků v čase, kdy dítě usne, mělo :o)

Musím být nekompromisní, neboť kdybych nebyla, tak budu líná. Dovolím si povolit a pak zase a zase a už se k tomu nebudu moci vůbec vrátit. Takže projistotu se radši sedřu, než abych si dovolila udělat pauzu. Ikdyž to je přehnané, neboť pauzy dělám. Občas. Někdy opravdu vynuceně, neboť při cestování, návštěvách se opravdu moc cvičit nedá. 

Ale aby to nevypadalo, že pořád jen opravdu dřu, tak umím i nedřít :o) Umím to, ale když vím, že mám možnost a prostor, tak si zacvičím moc ráda. Což je co říct, neboť ještě nedávno jsem byla líná jak veš. A teď bych neměnila. Za tu euforii to stojí!

Takže zvedněte i vy ten svůj zadek a zkuste být maličko nekompromisní :o)

 

Safienka


 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode