JEDEN ŽIVOT, JEDEN SVĚT

Shaun T. - Alpha 25

09.02.2014 11:11

SHAUN T .

A je tu další trenér, s kterým jsem se odvážila začít cvičit. Ikdyž Shaun mě tolik neodrazoval jako třeba Zuzka Light :-) Ale i to bylo zbytečné!

Dozvěděla jsem se o něm na stránkách Moje tělo (kde jinde, že :o) a pak jsem ho našla i jinde. Protože jsem docvičila (konečně!!) 6 week, 6 pack od Jillian Michaels, tak jsem měla takový rozlet a možnosti :D 

První workout, který jsem začala cvičit je tedy Alpha 25. Dneska jsem začala a musím říct, že jsem nadšená (opět, já už to asi jinak neumím :D). Asi jsem plná endorfinů...

A kdo je to vlastně Shaun T.?

Pro mě sympatický a strašně usměvavý člověk, trenér a tanečník v jednom. Na jeho blogu se můžete dozvědět, že miluje tancování (což je mi sympatický o to víc;o). Ikdyž je ten z 4%, tak mě to neodrazuje cvičit dál. Jeho nadšená a zápal pro věc z něj přímo čiší. A jeho Hip Hop ABS bych si opravdu ráda někdy vyzkoušela - určitě to bude makačka! Přestože to nemá v životě jednouché, věřím, že s jeho zápalem si to dělá co nejpříjemnější. 

Více zde: https://shauntfitness.com/

 

Workout: Alpha 25 

Začínám: 9.2. (trochu netradičně v neděli, ale musím, neboť zítra mám Mama fitness a Powerjogu a tak nějak tuším, že bych další díl Aphy25 nedala :o)

Program:

 

 

 

 

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode